Strona głowna  /  Galeria
Witamy w dziale galeria
Galeria

Dzieci z grupy II wzięły udział w akcji "Święto Drzewa". Z radością uczestniczyły w posadzeniu swojego drzewa. Teraz będą czekały, aż wyrośnie i będzie piękną ozdobą naszego przedszkolnego ogrodu.

data dodania: 2020-10-22

Dzieci z grupy III układały z puzzli "Jesienny krajobraz".Przedszkolaki kształciły koordynację wzrokowo-ruchową.

data dodania: 2020-10-22

Zajęcia umuzykalniające w grupie III. Kształtowanie poczucia przestrzennego, estetyki ruchów. Przedstawienie za pomocą ruchu nastroju piosenki.

data dodania: 2020-10-22

Dzieci z grupy maluszków poznają techniki plastyczne. Są to ich pierwsze kroki podczas malowania, klejenia, lepienia. Przedszkolaki z dużym zapałem, zaangażowaniem i radością uczestniczą w zajęciach.

data dodania: 2020-10-16

Pierwszy miesiąc z kodowaniem w grupie V za nami. Z każdym tygodniem wkręcamy się coraz bardziej. Dzięki tym zajęciom dzieci rozwijają wyobraźnię, spostrzegawczość, kojarzenie oraz logiczne myślenie.

data dodania: 2020-10-12

Grupa 3 latków aktywnie uczestniczyła w zajęciach gimnastyki z wykorzystaniem woreczków. Przedszkolaki świetnie sie bawiły, maszerowły po całej sali z woreczkiem na głowie pod kolanem na ramieniu, podrzucały go do góry, celowały do kosza. Dzieciom bardzo podobały się ćwiczenia, dlatego jeszcze nie raz wykorzystamy woreczki na zajęciach.

data dodania: 2020-10-12

10 października to dzień, w którym obchodzimy święto Drzewa.Poświęcony on jest ochronie drzew.Dzieci mogły w zabawowy sposób dowiedzieć się dlaczego drzewa są tak ważne w przyrodzie, jak należy je chronić i co można zrobić, żeby drzew było jak najwięcej.Dzieci z grupy 4 posadziły drzewo w ogrodzie przedszkolnym.Miejmy nadzieję, że edukacja ekologiczna od najmłodszych lat pozwoli wykształcić dobre nawyki w zakresie ochrony przyrody.

data dodania: 2020-10-09

Najmłodsza grupa przedszkolaków poznawała instrumenty muzyczne.Dzieci mogły obejrzeć, dotknąć, posłuchać dźwięku jaki wydaje instrument, oraz samodzielnie zagrać. Radość była ogromna!

data dodania: 2020-10-01

Przedszkolaki z grupy IV i V samodzielnie przygotowały sobie śniadanie.Zanim przystąpiły do pracy pamiętały oczywiście o zachowaniu zasad higieny- myciu rąk. Dzieci komponowały ciekawe kanapki, wybierając wędlinę i ulubione warzywa.Samodzielne przygotowanie śniadania sprawiło naszym podopiecznym wielką radość.Niektóre przedszkolaki postanowiły zrobić takie kanapki rodzicom w domu! Smacznego!

data dodania: 2020-09-29

Dnia 21.09.2020 r.dzieci z grupy II wybrały się do ogrodu przedszkolnego, aby posadzić cebulki krokusów. Były to pierwsze, jesienne prace w ogrodzie. Każde dziecko miało możliwość posadzić swoją cebulkę. Przedszkolaki z wielką radością zabrały się do pracy.Teraz będą cierpliwie czekać wiosny, aby zobaczyć pierwsze kwiaty.

data dodania: 2020-09-25

Dnia 24.09.2020 r.dzieci z grupy II układały jesienne wzory z liści według ustalonego kodu (kolor, kształt liści). Przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem i zaangażowaniem uczestniczyły w zajęciach.

data dodania: 2020-09-25

Dzieci z Przedszkola Miejskiego Nr 2 w Kraśniku po raz kolejny świętowały Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.W tym dniu wszystkie dzieci dotarły do przedszkola z pięknym uśmiechem i dobrym humorem.Przedszkolaki śpiewały ulubione piosenki, tańczyły, brały udział w różnych konkursach i zabawach integracyjnych.Impreza udała sie znakomicie. Przyniosła ogromną radość i niezapomniane wrażenia.

data dodania: 2020-09-21

Tradycyjnie  jak co roku Przedszkole Miejskie Nr 2 uczestniczyło w  akcji " Srzątania Świata". Od najmłodszych lat uczymy dzieci zasad dbania o środowisko. Starszaki sprzątały ogród przedszkolny, dzielnie zbierały papierki i segregowały je do worków. Widząc jak dużo jest śmieci wokół nas i jak trudno to posprzątać, przedszkolaki nauczyły się, że czystość otoczenia, w którym przebywamy zależy tylko od nas.

data dodania: 2020-09-18

data dodania: 2020-09-18